Bezpieczeństwo Zakupów

Sklep internetowy AZANA posiada zabezpieczenie połączeń typu SSL (https://) wszelkie dane udostępniane w trakcie realizacji transakcji są zabezpieczone - szyfrowane.

Staramy zapewnić się Państwu jakość obsługi na jak największe poziomie. W naszej ofercie posiadamy bogaty asortyment, który pozwoli skomponować zamówienie spełniające Państwa oczekiwania.

Dokonując zakupów w naszym sklepie, zawsze macie Państwo możliwość skontaktować się z nami i uzyskać wyczerpujące informacje na temat każdego z naszych produktów - dla Państwa wygody uruchomiliśmy specjalną Infolinię.

Specjalizujemy się w kompleksowych realizacjach, tak więc bez trudu poradzimy sobie z przygotowywaniem ofert obejmujących pełen asortyment, a korzystając z naszego doświadczenia mają Państwo pewność, iż zestawienie będzie w 100% spełniało Państwa oczekiwania.

Bezpieczeństwo Przesyłek

Wszystkie dostarczane przez nas zamówienia, które dotyczą w większości produktów wrażliwych na uszkodzenia, wysyłane są z zachowaniem szczególnej troski i ostrożności. Wszystkie wysyłki są przez nas odpowiednio zabezpieczone na czas transportu. Dostawy realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz firm kurierskich.