Bezpieczeństwo Zakupów

Sklep internetowy AZANA.pl posiada zabezpieczenie połączeń typu SSL (https://) wszelkie dane jakie udostępniają Państwo w trakcie dokonywania zakupów są zabezpieczone - szyfrowane.

Aby zapewnić Państwu jak największe zadowolenie z przeprowadzonych zakupów, w swojej ofercie posiadamy bogaty i zróżnicowany pod względem estetyki asortyment, który pozwoli skomponować zamówienie spełniające Państwa oczekiwania. Dokonując zakupów w naszym sklepie, zawsze macie Państwo możliwość skontaktować się z nami i uzyskać wyczerpujące informacje na temat każdego z naszych produktów - dla Państwa wygody uruchomiliśmy specjalną Infolinię.

Specjalizujemy się w kompleksowych realizacjach, tak więc bez trudu radzimy sobie z przygotowywaniem ofert obejmujących pełen asortyment, a korzystając z naszego doświadczenia mają Państwo pewność, iż zestawienie będzie w 100% spełniało Państwa oczekiwania.

Bezpieczeństwo Przesyłek

Wszystkie dostarczane przez nas zamówienia, które dotyczą w większości produktów wrażliwych na uszkodzenia, wysyłane są z zachowaniem szczególnej troski i ostrożności. Wszystkie wysyłki są przez nas odpowiednio zabezpieczone na czas transportu. Dostawy realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz firm kurierskich.